Grupitöö ja dokumendihaldus


 

Grupitöö tarkvara ja dokumendihaldus

Pakume keskmistele ning väikestele organisatsioonidele suunatud kaasaegset koos töötamise ja aja planeerimise paketti. Grupitöö tarkvara on veebipõhine ning kasutatav igast Internetti ühendatud arvutist. Hiljem tundub arusaamatu, kuidas ilma hakkama said!

Saad koos teistega kalendrit pidada, meelespäid jagada, avalikuks ja privaatseks kasutamiseks mõeldud dokumente, pilte ja teisi faile hallata ning muud. Kõike seda lihtsalt ja kiirelt ning sõltumata sellest, kas oled kontoris, kodus või reisil.

Saad ka 24h juurdepääsu grupitöö e-koolituse materjalidele.


Tarkvara sisaldab järgmisi komponente:

  • Kalender
    Ühiselt kalendrit pidades ja igapäevaseid sündmusi üles märkides paranevad töö tulemused ning omad kokkuvõttes oluliselt paremat ülevaadet enda organisatsioonis toimuvast.

  • Märgete tahvel
    Meelespead ja kõik muud märkmed, mis muidu paberilipakatele kritseldasid.

  • Dokumendihaldus
    Organisatsioonisisesed dokumendid, pildid, logod, hinnakirjad ja muud failid saad hoida ühises dokumendihoidlas, kuhu neile igal ajal ligi saab.


Kasutusele saab võtta ka foorumi, galerii, intranet uudised jm lisamooduleid.

Tarkvara on kasutatav nii firma sisevõrgus, kui ka Interneti teel ning ei vaja kasutaja arvutisse lisatarkvara paigaldamist. Vajaduse korral saad infole ja dokumentidele ligi ka kodust, äripartneri juurest või esimesest ettejuhtuvast internetipunktist.


Grupitöö tarkvara pakkumiskutse

Täida palun allolev ankeet ja võtame ühendust, et
pakutavat tarkvara detailsemalt esitleda.

Organisatsioon:

 

 *

Kontaktandmed:

 

 *

Lisainfo: